Beton Hasırlar

Beton hasırlarının üretim amacı, küçük projelerdir. Çeşitli projelerde, temel olarak yapısal olmayan çatlakların tasarlanması amaçlı ve ağırlığı küçük olan projelerde kullanılmak amaçlı tasarlanmıştır. Beton hasırları ile birlikte beton plakaların sahip olduğu hareketliliği kontrol etmek amaçlı kullanımı bulunurken en doğru şekilde de uygun üretim sağlanır. Burada karıştırılan durum, beton hasırlar bina ağırlığı kontrolü için üretildiği durumudur. Bina ağırlığı kontrol etme amaçlı üretilmemiştir.

İnşaatlardaki yeni dökülen betonların gerilme direncini ölçen beton hasırlar, doğrudan düşük gerilme mukavemeti olan betonların kolayca ayrıştırılması için uygulanmaktadır. :ok ağır olmayan yapısal çatlaklık için kullanılması hedeflendiği için yüksek mukavemetli betonlar için sıkıştırılamamaktadır. Örneğin, soğuk hava koşullarında çatlak bölgelerde su donar ve bu nedenle kolayca çatlak meydana gelir. Beton hasırları ise, doğrudan bu çatlakların önlenmesi için kullanılır.

Projelerinizde nasıl bir kullanım olacaksa, beton hasırların hem ağırlıklarıyla ilgili hem de boyutlarıyla ilgili seçimler yapabiliyorsunuz. Bu seçimlerinizi, projelerde en doğru değerlendirmelerinizi yaparken doğru belirlemek önemlidir.

Kad Metal İle Beton Hasırları Üretim Kalitesi

Izgara gibi desenlerin birbirine kaynak edilmiş şekilde çelik tellerin üretimi ile oluşturulan beton hasırlar, betonların daha güçlü olması, çatlak oluşmaması ve betonların bir araya gelerek güçlü bir yapının inşa edilmesi için temel esas alınmıştır. Betonu güçlendirmek amaçlı kullanışlı ve esnek bir ürün olan beton hasırlar ile beraber, yeni inşaat projelerinin tamamında amaca uygun şekilde üretilmektedir. İstenilen ebatlarda, ızgara desenlerinde veya kalınlıklarda bu çelik teller oluşturulmaktadır.

Kaliteye önem veren, en doğru inşaatın yapılması noktasında kaliteli bir yapının inşası için altyapıyı hazırlayan Kad Metal olarak, sizlere en iyi hizmetler çerçevesinde beton hasırlar sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde istediğiniz beton hasırları plakası ya da beton hasır çeşitleriyle beraber dilediğiniz gibi geniş bir ürün çeşidimiz bulunmaktadır.

Güvenli, hız ve tabi ki kaliteli bir hizmet anlayışını benimsemiş olduğumuz bu sektörde, en iyi beton hasırları üretimini sağlayabilmekteyiz. İhtiyaçlarınıza yönelik üretim sunarken, %100 güvenilir ve %100 müşteri memnuniyetine uygun fiyat politikası ile doğru fiyatlar sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Projelerinizde herhangi bir büyüklük payı fark etmeksizin, küçük ya da büyük tüm projelerinizde ihtiyaçlarınıza çözüm oluyoruz.

Kad Metal Beton Hasırları Hizmetleri

Yeni inşaat yapısı alanlarında, beton çatlaklıkların en aza indirilebildiği kullanımlar beton hasırlar olur. Betonun çatlama ihtimallerini en aza indirmek için kullanmanın önemi olması noktasında, beton için önemli olan gerginlik ve desteği sağlamaktadır. Tüm inşaat projeleriniz için Kad Metal kalitesinden yararlanarak beton hasırlarınızı üretebiliriz.

Birim fiyat sunduğumuz beton hasırlar ile beraber teknik özelliklerde istenen değişikliklerle beraber güncel fiyatları da doğrudan bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Kad Metal olarak, çelik ve demir üretiminde fabrikamızda ürettiğimiz beton hasırları için sizlere profesyonel çözümler sunmaya her zaman hazırız.

Beton hasırlar, birçok iş yükünü ortadan kaldırır. Beton dökümü sonrasında oluşan hasarları onarmak ya da betonlarla ilgili betonların kaldırılması konularına göre daha düşük maliyet sunar. Bu sayede beton hasır kullanımı ile düşük maliyetini yakalamak için Kad Metal, en uygun maliyetlerle ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyor.

Standart olarak üretimini yaptığımız boyut ve ebatlarda beton hasırlar, stoklarımızda hali hazırda kullanıma sunulmaktadır. Siparişlerinize göre doğrudan stoklarımızdan hazır şekilde beton hasırları sunabiliriz. Kad Metal olarak sizlerin özel siparişleriyle beraber, boyutlarda ya da ebatlarda istediğiniz özel üretimlerinize de çözüm sunuyoruz. Tercih ettiğiniz tüm projelerde en iyi desteği vereceğimizden hiç kuşkunuz olmasın.

Kullanım Alanları Nelerdir?

Birçok alanda kullanılan beton hasırlar, birbirinden farklı özellikleri sayesinde kullanım alanları da birçok alan olmaktadır. Ölçü ve ağırlıklarına göre birçok alanda kullanılmakta olup, en çok irili ufaklı inşaat projelerinde kullanılır.

Beton hasırlarının en dayanıklı yapıları üretildiğinde, yüksek katlı inşaat alanlarında beton dökümü sırasında kullanılır. Yatay ya da dikey olarak tüm yüzeylerde inşaat alanlarının tamamında kullanımı söz konusudur. Otoyol inşaatlarında da çok yönlü olarak kullanıma sahip olmaktadır.

Tünel, baraj ya da istinat duvarlarının da tamamında beton hasırların kullanımı bulunur Bunlarla beraber çit hasırlar yerine bahçe, korkuluklar için beton hasırların da tercih edildiği görülürken, geniş bir kullanım alanına sahiptir.