Çit Hasırları

Çok yönlü bir ürün olarak, kullanım alanı birbirinden farklı birçok alanda yer alan çit hasırlar, günümüzde endüstriye alanlardan mimarı tasarım alanlarına kadar birçok farklı alan içerisinde kullanıma sahiptir. Performans gösterme amaçlı ya da estetiğe dayalı kullanım amaçlarında çit hasırlar tercih edilir. Çit hasırlarının kendine has özellikleriyle beraber açık alanlarda bulunan tabela, korkuluk dolguları ya da dolap girişleri gibi alanlarda dayanıklılığa dayalı bir kullanımı bulunmaktadır.

Güvenlik amacıyla veya dayanıklılık amacıyla kullanımı birçok alana yaygınlaştırılmış çit hasırlar; tarım alanlarının neredeyse tamamında, ticari alanlarda kullanımı bulunur. Fiziksel herhangi bir şeyin geçişine izin vermemekte olan bu çıt hasırlarda ışığın veya rüzgarın geçişi bulunur. Çit hasırları ölçü ve ebatlarında ihtiyaca yönelik üretim sağlanabiliyor. Kad Metal, ölçü veya ağırlıklarda çit hasırların üretimi için değişkenlik gösteren birçok üretimi gerçekleştiriyor.

Çit Hasırlarda Kad Metal Üretim Farkını Yakalayın

Geniş üretim ağı sayesinde Kad Metal, tüm metal çit hasırlarda ihtiyacınıza çözüm oluyor. Birçok yönden en uygun şekilde üretim sağlarken, kesim ve tutma noktasında tüm üretimi son aşamasına kadar tamamlıyor. Çit hasırları boyutlarının önemli olduğu ve geniş bir ürün yelpazesi beklenmesi konusunda Kad Metal ile istenilen tüm arayışlara çözüm bulabilirsiniz.

Ağırlık ve ebatlara göre fiyat değişikliği gösteren çit hasır kalitesinde, istenilen kalite ve ağırlıkta üretimler gerçekleştiriyoruz. Buna göre çit hasırları birim fiyatları da bu değişkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Tedarik zincirinde bulunan hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile siz de güvenli çözümler bulabilirsiniz.

Dayanıklı ve kaliteli çit hasır üretimlerinin tamamında uzun ömürlü üretimler yapıyoruz. Her proje için en uygun çözümlerde kaliteli fiyat politikamız sayesinde, Kad Metal’den en uygun fiyat çerçevesinde kaliteli hizmet anlayışından faydalanabilir olacaksınız. Bu konuda sağladığımız kalite kontrol hattımız ile çit hasırları üretiminde en doğru kaliteli üretimi yakalıyoruz.

Kad Metal Çit Hasırları Üretim Kalitesi

Dış mekanların tamamında kullanılabilir şekilde üretim sağladığımız çit hasırları, birçok kendine has özelliği ve avantajları sayesinde popüler ürünlerdir. Kullanım amaçlarına yönelik delikli metal, alüminyum, cam ya da galvanizli çelik gibi üretimler yapabilmekteyiz. Üretim hattımız içerisinde tüm ihtiyacınıza yönelik üretim gerçekleştirerek en doğru şekilde çit hasırları, siparişlerinize göre çıkartıyoruz.

Yüksek çekme dayanıklılığı olan bu ürünlerimizin tamamında kullanım alanına göre gözetleme avantajları sunmaktadır. Esnek yapısı sayesinde birçok alanda en iyi şartlarda kullanıma uygun olabilmektedir. Estetik görünüm kazandırılması sayesinde de mimari açıdan estetik kaygı taşıyan tüm yapılarda da uyumlu şekilde kullanılabilir. Yüksek kalitede çit hasırları üreten Kad Metal sizlere ister standart boylarda isterseniz ihtiyaca yönelik özel boyutlarda üretimler sağlar.

Kullanım Alanları Nelerdir?

Galvanizli çelik ya da doğrudan paslanmaz çelikten üretilen çit hasırlar, temel çit ürünlerinden biri olarak bilinirler. Endüstriyel sektörlerden tutun da çok katlı binalara kadar birçok alanda birbirinden farklı kullanım alanlarına sahiptir.

Yüksek dayanıklılık kazandırdığı birçok alanda, bu ürünlerle ilgili çok yönlü bir kullanım söz konusudur. Bu doğrultuda temel amaçlardan biri olan güvenlik, çit hasırlar ile sağlanabilir olacaktır. Çiftlik ya da tarım alanlarının tamamında çit hasırlar kullanılır. Yine benzer olarak bahçecilik alanında da çit hasırların kullanıldığı görülmektedir.

Tren yolları, otoyollar gibi birçok endüstriyel alan olarak yaygın biçimde kullanımı bulunan çit hasırlar, güvenlik oluşturması sayesinde istinat duvarlarında, konutların balkonlarında ya da bahçelerde izinsiz girişe engel olması amacıyla kullanımı bulunur.