Kafes Hasırları

Çelik, pirinç, paslanmaz çelik ve bakır olmak üzere birçok alaşımlardan elde edilen kafes hasırları, günümüz şartları içerisinde birçok boyutlarda üretimi sağlanmaktadır. Çeşitli ebatlara ve şekillere sahip olan kafes hasırlarında, istenilen boyutlarda, ebatlarda üretimler yapılmakta olup en iyi şekilde makinelerle üretim esnasında da hassas boyut kontrolü bulunması sayesinde istenilen MM niteliğinde boyutlandırma sağlayabilmekteyiz.

Kafes hasırlarının çubuklarının herhangi bir şekilde istenmeden bükülmesi zordur. Bunun en büyük nedeni, üretim aşamasında makinelerin kullanımı tek bir üniteden geçer. Bu nedenle çubuklarda bükülme olasılığı düşüktür. Tam hasır boyutu sağlanabilmesinin özelinde, doğrudan değişken çubuk ebatları ve aralıklarla ihtiyaç olması yatmaktadır. Bu sayede de hiçbir şekilde çelik malzemesinde boşa harcama söz konusu olmamaktadır. Böylelikle de kafes hasırların üretimleri, oldukça ekonomik ve doğru bir üretim noktasında hedeflenen üretimlerdir.

Kafes hasırlarla ilgili istenilen ağırlıklar, hasırların ölçüleri ise doğrudan müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hazırlanabilmektedir. Özel istekler doğrultusunda özel ağırlıklar, özel ölçüler yapılabilir ya da bu ürünlerde standart özelliklerde de üretimler sağlanabilir.

Kafes Hasırlarında Kad Metal Kalitesi

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına çalışmakta olduğumuz kafes hasırları hizmetlerinde, Kad Metal olarak sizlere yüzde 100 zamanında teslimat imkanı sunuyoruz. Bunlarla birlikte kafes hasırlarla ilgili çok yönlü bir kullanım söz konusu olduğu için, birçok alanda kullanımını da yapabilmektesiniz. Tedarik konusunda kaliteli, hızlı ve güvenilir bir hizmet sağladığımız bu alanda, tercihleriniz doğrultusunda sizlere profesyonel çözümler sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kad Metal, hasır ürünlerinin tamamında kafes hasırları başta olmak üzere geniş bir üretim ağına sahiptir. Bu sayede kafes hasırlarla ilgili olarak tüm üretimlerde gerekli kalite kontrolü hattımız çalışır, eşdeğer kalitede ve %100 güvenilir kafes hasırlarınızı siparişleriniz doğrultusunda hazırlıyoruz.

Kad Metal Kafes Hasırları

Kafes hasırlarında bulunan plaka ve kafes hasırları çeşidine bağlı kalarak, Kad Metal sizlere istediğiniz her zaman en iyi çözümler sunar. Plaka ve kafes hasırları çeşitleriyle beraber birim fiyat üzerinden %100 güvenilir, en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

Çok yönlü bir kullanıma sahip olan kafes hasırları, birçok alanın uygulamasında rahatlıkla kullanılmaktadır. Kafes hasırlarla ilgili olarak, alan ya da nesnelere giriş korumak amaçlı kullanımı bulunduğu gibi genelde bariyerler için kullanım tercihinde bulunulur. Bariyer olarak sıvı veya gazların da serbest geçişi sağlanması için, kaliteli bir hizmet sunulması adına Kad Metal ile siz de ihtiyaçlarınıza yönelik kafes hasırlar yaptırabilirsiniz.

Kad Metal olarak demir ve çelik endüstrisi alanında sizlere standartların dışına çıkmadan, en iyi ihtiyaçlara yönelik kafes hasır üretimi gerçekleştiriyoruz. Projelerinizde de en doğru şekilde çözümler verebiliyor ve üretim hattımızda bulunan kalite kontrol hattı sayesinde de uzun ömürlü üretimler gerçekleştiriyoruz.

Kafes Hasırları Kullanım Alanları Nerelerdir?

Birbirinden farklı alanlarda kullanımı bulunan kafes hasırlarının genelde esnek ve çok yönlü bir ürün olması nedeniyle genel anlamda nesne, alan veya hayvanların korunmasına yönelik bir yapısı bulunur. Hayvanlarda kaçmalarına karşı, korunmaya karşı bir engelleme bulunurken, marketlerde de doğrudan depo, market ya da benzer alanlarda da direkt olarak kafes hasırları kullanılarak bu alanlarda da karmaşıklık yaratılmaması için bir seçim için kullanılır.

Hayvanlara yapılan özel kafeslerde, hayvanları temel olarak koruma ve kaçmalarını engelleme amaçlı olarak kafes hasırları kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak oyun alanlarında, oyun sahalarında da kafes hasırların kullanımı ile alanlar, birbirinden bölümlere ayrılır. Depo raflarında, market raflarında ya da benzer bir şekilde raf olması gerek alanlarda da yüksek dayanıklılık amaçlı kullanımı bulunur.

Sera, bahçecilik alanlarında da doğrudan kafes hasırları kullanımı söz konusudur. Son olarak taşımacılık sektörünün birçok alanında da kafes hasırlara ihtiyaç duyulmaktadır. Böylelikle belirli boyutlarda, ebatlarda istediğiniz işleme uygun şekilde de kafes hasır kullanımı söz konusudur.