Kurumsal

Hakkımızda

Kad Metal, gerek verdiği hizmetle, gerekse kalite prensibiyle adından bahsettirmeyi başarmış ve alanında her zaman sektöre örnek olmuştur. Tecrübesiyle Türkiye’nin önemli projelerinde, ülkenin her yerine ulaşabilecek yaygınlıktaki lojistik ağı , güven ve süreklilik prensibiyle hizmet veren firmamız, sektöründe attığı her adımda öncü olmayı amaçlamıştır. 

Kad Metal olarak hedefimiz; hizmet kalitesini yüksek tutmak ve müşteri memnuniyetini sürekli kılabilmek için en güvenilir koşullarda üretim ve teslimat sürecini yönetirken, en uygun fiyat ile de müşteri memnuniyetini artırmaktır. Bölgesinde ve Türkiye’de, Paslanmaz Çelik – Krom Nikel – Bakır – Pirinç – Alüminyum ve Endüstriyel Plastikler denildiğinde ilk akla gelen isim olmayı hedeflemekteyiz.

Sizlerden aldığımız güç ve güvenle sektörde yarım asıra yaklaşıyoruz. Bugünlere siz değerli müşterilerimizin güven dolu desteğiyle geldiğimizin farkındayız.

Bu gurur ve mutluluğu bizlere yaşatan herkese teşekkürü bir borç biliriz.

Vizyonumuz

1986 yılından itibaren uzmanlaştığı lazer, kesim, büküm sektöründe işçiliğini yaptığı kaliteli ve güvenilir ürünleri ile ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği kaliteli ve optimum fiyatlı ürün garantisini ve sürekliliğini başarıyla yürütmektir. Kad Metal , güçlü yapısını koruyarak cnc sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmek için var gücü ile kesintisiz çalışmaktadır.

 

Whatsapp Sipariş ve Destek

Daha Hızlı Sipariş Oluşturmak ve Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İsterseniz Whatsapp Hattımızı Kullanabilirsiniz…