Trapez Sac

Trapez sac, boyalı veya boyasız olarak uygulanabilir. Ayrıca bu sistemler değişik kalınlık ve formlarda da imal edilebilir trapez sac fiyatları bu özelliklerine göre değişiklik gösterir. Isı yalıtımsız tek kat ya da iki trapez arasına ısı yalıtımı olarak kullanılan trapez sac fiyatlarını sitemizde inceleyebilirsiniz.

Su izolasyonu için çatılarda taşıyıcı alt yüzü olarak kullanılan trapez sac fiyatlarına hemen göz atabilirsiniz. Kolay taşınması ve pratik montajı ile ön plana çıkan bu sistemler farklı yapı malzemelerinde kullanılabilmektedir Trapez saclar yüksek basınç mukavemeti ve korozyon direncine sahip özellikleri ile pek çok firma tarafından tercih edilir. Bu ürünler gerilim gücünü, beton ise basınç gücünün artmasını sağlar.

Çatı iskelet sistemiyle bir araya gelen trapez saclar çelik ile betonun bir araya gelmesine sağlayarak yangına yüksek mukavemetin ortaya çıkmasını sağlar. Beton ve çelik arasında mükemmel kompozit bütünlük sağlayan trapez sac fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz

Trapez saç fiyatları olarakta gördüğümüz yoğun kullanıma sahip olan bu saclara firmamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz, Kad Metal trapez saç fiyatlarında en uygun ve en hızlı ürünü tedarik edeceğinden hiç şüpheniz olmasın.

Trapez Sac Uygulama Alanları

Çatı ve cephede sıklıkla uygulanan bu sistemler. Ayrıca;

  1. Sanayi Yapılarında,
  2. Askeri Yapılarda,
  3. Sosyal Yapılarda,
  4. Zirai Yapılarda,
  5. Spor Tesislerinde,
  6. Şantiye Binalarında
  7. Alışveriş Merkezlerinde Sıklıkla Kullanılır.

6 hadveli net uygulanan bu sistemler 1000 mm. olarak üretilebilir. Cephede ve yüksek eğimli çatıda kaplama olarak kullanılabilir. Türkiye’nin en kaliteli trapez saclarını üretiyoruz. Trapez sac fiyatları konusunda bilgi için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kuruluşumuzdan bu yana her zaman kaliteyi baz alarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Fabrika ve konut çatıları yaparak devam eden firmamız. İzolasyon alanında sizlere destek olmaya devam ediyor. Her zaman müşteri memnuniyetini önemseyerek kaliteli malzeme ve uygun fiyatı bir arada bulunduruyoruz. Bu zamana kadar yüzlerce fabrika, site, konut ve resmi kuruma malzeme tedarik etmeyi başardık. Siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanarak yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

 

Trapez Sac Siparişinde Kad Metal

Kad Metal, sadece profesyoneller ile çalışır ve karşınıza alanında uzman bir ekip çıkarır. Dolayısıyla bir temsilci ile görüştüğünüzde hem trapez sac gibi talep ettiğiniz ürün ile ilgili net bir şekilde bilgi alabilirsiniz, hem de  karar verme sürecinizde destek alabilirsiniz. Dolayısıyla da demir ve çelik sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Kad Metal’i tercih ettiğiniz için hiçbir zaman pişmanlık duymazsınız. Saclar ya da benzeri ürünler için zaman kaybetmeden siz de bir yetkili ile görüşebilirsiniz. Hemen şimdi arayıp bilgi almaya ne dersiniz?

Trapez Sac Nedir?

Günümüzde birçok uygulama alanı bulunan trapez sac alüminyumdan boyalı veya boyasız olarak üretilir. Ayrıca talebe göre farklı form ve kalınlıklarda da Kad Metal olarak imal ettiğimiz trapez saclar en çok ısı yalıtımı serilen duvar ve çatı uygulamalarında kullanır. Bu aşamada çok tabakalı veya ısı yalıtımsız tek kat ya da iki trapez trapez arasına serilen uygulamalarda da tercih edilir. Öte yandan trapez sac fiyatları da her zaman merak edilmektedir. Firma olarak bu konuda en güncel ve uygun fiyatları sizlerle paylaşarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Boyalı – Galvaniz Trapez Sac Ölçü ve Ağırlık Tablosu

Kalınlık (mm) Ebat (mm) 1 Plaka Ağırlık (kg) Kalite
0,50 MM 860X2000 MM 8,00 KG DX51
0,50 MM 860X3000 MM 12,00 KG DX51
0,50 MM 860X4000 MM 16,00 KG DX51
0,50 MM 860X5000 MM 20,00 KG DX51
0,50 MM 860X6000 MM 24,00 KG DX51